עורך דין מקרקעין

אוהד לוי, עו"ד מקרקעין

עורך דין מקרקעין אוהד לוי

עורך דין מקרקעין אוהד לוי לשירותכם. משרד עו"ד אוהד לוי מתמחה במתן פתרונות משפטיים וליווי משפטי מלא בענייני רוכשים דירות יד ראשונה, דירות מגורים יד שנייה, הסכם מכירה, דירות קבלן, נחלות, קרקעות, הסכמי מתנה, הסכמי שכירות, זיכרון דברים, תמ"א 38, פינוי בינוי, רישום מקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין, ייצוג קבלנים, תביעות אצל המפקח על הבתים המשותפים כגון סכסוכי שכנים, רישום בתים משותפים וכן תביעה לפינוי מושכר.

עורך דין מקרקעין אוהד לוי

משרד עורך דין מקרקעין 

בעת רכישת/מכירת נכס, דירה או שטח אדמה ישנו צורך בליווי משפטי מקצועי של עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין. עסקת מקרקעין הינה עסקה אשר הצורך בעורך דין הינו חשוב עד מאוד, שכן ישנן בדיקות מקדימות אשר צריכות להיעשות לפני חתימת החוזה, מעבר על החוזה בצורה יעילה, וכן רישום זכויות הנכס בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

ביצוע עסקאות בתחום המקרקעין ללא ליווי של עורך דין מקרקעין העוסק בתחום היא טעות הנובעת מהמחשבה שזו עסקה סטנדרטית ונפוצה. אך זוהי כמובן טעות חמורה אשר מביאה עסקאות רבות שנוהלו בצורה כושלת להסתיים בתוצאות שליליות. על ידי עורך דין מקרקעין בעל ניסיון ניתן יהיה להגיע לתוצאות טובות יותר, לחסוך כסף וכן הפסדים ומפח נפש גדול.

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך כל שלבי העסקה, החל מניהול המשא ומתן, דרך ביצוע הבדיקות הנדרשות לפני רכישת הנכס, ניסוח הסכמים ועד לרישום והעברת הזכויות על שם הקונה וכן ייצוג בפני הרשויות הרלבנטיות במידת הצורך.

עומדים לפני עסקת מקרקעין מכל סוג? רוצים לקבל ייעוץ משפטי? פנו עוד היום לעורך דין מקרקעין אוהד לוי וקבלו ייעוץ משפטי, ייצוג וטיפול הולם בכל ענייני המקרקעין. 

עומדים לפני עסקת מקרקעין ? רוצים לקבל ייעוץ משפטי?

לשיחת ייעוץ משפטית ראשונית עם עורך דין מקרקעין ללא תשלום התקשרו 052-2551821 או צרו קשר עכשיו >

עורך דין אוהד לוי, עורך דין מקרקעיןמוכרים או קונים נכס?

עסקת קנייה או מכירה של  דירה היא אחת העסקאות הגדולות והחשובות ביותר בחייו של אזרח ממוצע. זוהי עסקה שאין בה מקום לטעויות וכל טעות שכזו עתידה להשפיע על חייהם של הצדדים בעסקה באופן משמעותי, לעיתים אף להמיט אסון כלכלי ממנו יתקשה החותם להתגבר.

בכדי למנוע בעיות ושגיאות בעת עסקת קניה או מכירה של נכס עליכם לבחור עו"ד מקרקעין אמין ומנוסה שילווה אתכם בתהליך. מה עושה עו"ד מקרקעין? בשלב הראשון הוא מבצע בחינה של כל  החובות הרובצים על הנכס, בחינת חריגות בניה והיטלי השבחה ולאחר מכן מבצע בניית מנגנון  נאמנות בכדי להבטיח  העברת כספים רק כנגד העברת קניין בנכס תוך חבות מינימלית במס .