צוואות וירושות

אוהד לוי, עו"ד מומחה בתחום צוואות וירושות

עורך דין צוואות וירושות אוהד לוי

משרדו של עו"ד אוהד לוי עוסק בתחום צוואות וירושות ומספק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי וייצוג משפטי בכל הנוגע לענייני צוואה, ירושה, עזבון, התנגדות לצוואה ועוד. במשרד עורכי דין אוהד לוי תקבלו שירות מקצועי וליווי אישי עד לקבלת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורכם. אנו מקפידים על זאת יחס אישי ורגיש לכל לקוח ומתנהלים ברגישות המתבקשת לצד נחישות ומקצועיות.  

כל אדם ייתקל במהלך חייו בצורך משפטי אשר קשור לתחום צוואות וירושות. מטבע הדברים ההתמודדות עם הצורך הזה מלווה ברגשות עזים ולעתים גם במאבקים משפטיים. אנו במשרד עו"ד אוהד לוי מומחים לטיפול בירושות, סכסוכי יורשים, קיום צוואה וכל הקשור בהוצאת צוואה אל הפועל.

משרד עורך דין בתחום צוואות וירושות 

ירושות

משרד עו"ד אוהד לוי מתמחה בטיפול בכל תחומי הירושות, הצוואות ובתהליכי ההורשה והירושה וביניהם הגנה על צוואה,  קיום צוואה או התנגדות לצוואה ופסילתה. אנו נייצג אתכם בעת הגשת בקשות לקיום צו ירושה, ניהול עיזבונות ובכל הכרוך בדיני ירושה.

עריכת צוואות

צוואה היא כלי משמעותי אשר מאפשר לאדם לשוט ברכושו ובהונו גם לאחר פטירתו. פעמים רבות הליך עריכת הצוואה אינו מקצועי ולוקה בחסר. כתוצאה מכך לאחר מותו של אדם ניתן לערער על צוואתו ואף לפסול אותה. בכדי להימנע מכך במשרד עו"ד אוהד לוי עורכים צוואות באופן מקצועי ביותר וממתכננים את הוצאתן לפועל באופן שכולל מנגנונים אשר יבטיחו את קיום צוואתכם וימנעו את האפשרות שתיפסל בעתיד.

הגנה על צוואה

הגנה על צוואה מתבצעת בשתי דרכים. האחת, בעת כתיבת הצוואה עצמה – באופן בו היא נכתבת ובמנגנוני השליטה שהיא מכילה והשניה,  בעת הוצאה אל הפועל של צוואה – בכך שכל התנגדות לצוואה נמנעת. אנו נלווה אתכם משפטית בעת הגנה על צוואה, ונבצע את כל הפעולות הנדרשות לצורך הבטחת ביצוע הצוואה ונמנע התנגדות אפשרית לצוואה ואת הניסיונות לפסול אותה. 

אנחנו כאן, בשבילכם.

צרו איתנו קשר

זקוקים לליווי משפטי בתחום צוואות וירושות?

לשיחת ייעוץ משפטית ראשונית עם עורך דין צוואות וירושות ללא תשלום צרו קשר עכשיו >

עיזבון

עיזבון הוא מונח המשמש לתיאור כל רכושו והונו של אדם שהלך לעולמו. הנפטר מותיר אחריו עיזבון אשר יתחלק בין יורשיו באופן שבו מפרטת הצוואה. אם הנפטר הלך לעולמו מבלי להותיר אחריו צוואה יחולק העיזבון לפי חוק הירושה. 

צוואה

צוואה היא דרכו של הנפשטר לקבוע באיזה אופן יחולק העיזבון שלו לאחר מותו. ניתן ליצור צוואה במספר דרכים – בכתב, בעל פה, בנוכחות עדים, אך הדרך הבטוחה והטובה ביותר היא לערוך צוואה בכתב באמצעות עו"ד המומחה לעריכת צוואות. צוואה איכותית תכיל בתוכה מנגנוני שליטה ותנאים שונים שיבטיחו את ביצוע חלוקת העיזבון לפי רצונו של הנפטר בלבד.

צו ירושה

כדי לחלק את עיזבון בין היורשים על פי דין, יש צורך להכריז על זהותם. צו הירושה מצהיר והקובע מיהם יורשיו של נפטר. בכדי לקבל צו ירושה, יש לפנות לרשם הירושות ולהגיש בקשה למתן צו ירושה. כאשר זהות היורשים על פי דין אינה ברורה, יעביר רשם הירושות את הבקשה למתן צו הירושה לבית המשפט למשפחה.